صفحه اصلی > اخبار 
جمعه ١١ اسفند ١٤٠٢
اوقات شرعی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 2255
 بازدید امروز : 4
 کل بازدید : 6580
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
اخبار > تشكيل كميته «بازي و ورزش كودكان با نيازهاي ويژه» در فدراسیون ورزشهای همگانی


  چاپ        ارسال به دوست

کمیته ها؛

تشكيل كميته «بازي و ورزش كودكان با نيازهاي ويژه» در فدراسیون ورزشهای همگانی

با توجه به افزايش جمعيت افراد داراي نيازهاي ويژه در كشور و لزوم توجه دستگاه ها و سازمان هاي ورزشي، اين كميته در فدراسيون ورزش همگاني و ذيل انجمن بازي و ورزش كودكان كشور تشكيل شده و هدف اصلي آن توسعه فعاليت بدني، بازي و ورزش در كودكان با نيازهاي ويژه مي باشد.

بر اساس ابلاغ صادر شده توسط دكتر صالح رفيعي رئيس انجمن، دكتر علي كاشي عضو هيات علمي پژوهشگاه تربيت بدني و علوم ورزشي به رياست اين كميته انتخاب و شروع به فعاليت نمودند. اولين نشست اعضاء اين كميته در تاريخ ۲۵ دي ماه با حضور ياسر طهماسبي (نايب رئيس كميته)، دكتر زهرا سرلك (مسئول روابط عمومي)، نسيم مهاجراني (مسئول امور استان ها)، بهارك رستادمهر (مسئول امور فني و ورزشي)، شادي موسوي (مسئول دوره هاي آموزشي) و اعظم راعي (مسئول جشنواره ها) تشكيل و براي فعاليت هاي اين كميته برنامه ريزي شد.

اين كميته قصد دارد از مراكز، انجمن ها و موسسات فعال در حوزه ورزش كودكان با نيازهاي ويژه در استان هاي مختلف كشور نماينده فعال انتخاب نموده و برنامه هاي كميته در استان ها را از طريق اين نمايندگان پيگيري نمايد.

بر اساس برنامه ريزي صورت گرفته در اولين نشست اين كميته، برگزاري كارگاه ها و دوره هاي آموزشي ورزش براي كودكان با نيازهاي ويژه و برگزاري جشنواره هاي ورزشي را در دستور كار خويش قرار دارد.


دانلود فايل : koodakan.jpg ( 57KB )


١٢:٥١ - 1400/11/02    /    شماره : ١٢٧٠    /    تعداد نمایش : ٤٦١خروج


تماس با هیات
اخبار